Terwijl ik dit schrijf, kijk ik door het raam naar buiten en zie ik witte bergen en een blauwe lucht. Moe maar voldaan ben ik terug in Hotel Post in Bivio. We zijn daar voor een minivakantie.
Mijn cadeauzoon en zijn vriendin wonen en werken een korte periode in het plaatsje Bivio. Een minidorpje in het Zuidoosten van Zwitserland. Plannen voor een wintersportvakantie hadden wij eigenlijk niet. Maar even familie bezoeken en genieten van de sneeuw, dat is toch wel heel tof!
Met over een week of vijf mijn eerste marathon in het vooruitzicht durfde ik het skiën niet aan. Bang voor blessures als ik ben… Dus terwijl manlief de Biviose bergen afskiet en zoonlief op een snowboard naar beneden glijdt, kies ik ervoor om te wandelen.
Vol goede moed start ik aan een tocht van tweeënhalf uur. De zon schijnt en al snel heb ik het veel te warm. Handschoenen en col stop ik in mijn rugzak. Stug wandel ik door de berg op. Ik ben maar wat blij, dat ik wandelstokken heb. Op het besneeuwde pad heb ik ze geregeld nodig om in evenwicht te blijven.
Wanneer ik zo’n half uur bijna alleen maar omhoog gewandeld heb, sta ik even stil. Voor me gaat het pad nog een hele tijd alleen maar verder omhoog. Het plan was om deze paar dagen uit te rusten… Misschien is het wijzer om te draaien?
Beneden verken ik het dorpje en ik eindig bij lunchcafé Roccabella. In een luie stoel, met het zonnetje op mijn gezicht, drink ik een verwenkoffie en wacht ik tot de mannen weer terug zijn. Heerlijk om zo eventjes te genieten! ♥
8 maart 2017 bij 07:48
Soms moet je de rust aan jezelf geven en van al het moois genieten. Dan kan je maar een ding doen dag zeggen tegen de berg en rustig naar beneden gaan om te genieten van sneeuw en zon.
Aum Shanthi
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 11:31
En dat deed me inderdaad goed!
LikeGeliked door 1 persoon
8 maart 2017 bij 08:07
Heerlijk even een rust/geniet momentje. Leuk om te lezen dat je cadeauzoon in Zwitserland verblijft, ik kende hem als jong tennistalent, hij speelde (lang geleden) regelmatig samen met mijn zoon, toen ook een jong tennistalent.
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 11:31
… mag ik je vragen wat de naam van je zoon is die tenniste tegen mijn cadeauzoon? Vertelde het hem, en nu is hij nieuwsgierig.
LikeLike
8 maart 2017 bij 08:43
Wat heerlijk zo te kunnen genieten, zomaar zonder plan plots toch voor een mini-vakantie naar de sneeuw te gaan. Knap dat jij jezelf die rust gunt ipv die berg ‘te doen’ 👍
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 11:30
Ja, ben ook wel trots op mezelf dat ik de rust kon vinden en nemen!
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 16:05
Vasthouden dan dit ‘zen’-gevoel als het op trainen voor de marathon aankomt. Je kunt het! Succes verder in de aanloop naar…
LikeGeliked door 1 persoon
8 maart 2017 bij 08:52
Het is je van harte gegund! XxX
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 11:30
Thank you!
LikeGeliked door 1 persoon
8 maart 2017 bij 08:55
Prachtig zeg! Wat is het er mooi! En wat heerlijk dat zonnetje er bij.
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 11:29
Zon doet altijd goed! Gelukkig is het voorjaar nu echt gestart 🙂
LikeLike
8 maart 2017 bij 10:14
Ben helemaal niet jaloers! 😉
Mooi, neem het ervan.
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 11:29
Dank je wel!
LikeGeliked door 1 persoon
8 maart 2017 bij 12:37
O Margo, ik ben echt jaloers. Daar zou ik nu ook echt zin in hebben. Ben ook fan van Zwitserland. Heerlijk!
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 11:29
Ja, het was echt heerlijk!
LikeGeliked door 1 persoon
8 maart 2017 bij 17:19
Fijn dat jullie hebben kunnen genieten. Goed dat je voorzichtig was En toen was het weer ook nog goed. Maryse en Jan zitten in Les Arcs ten oosten van Grenoble. Heel veel sneeuw en lawines worden opgewekt. Vee liften niet in gebruik. Jammer. Een week is zo voorbij
LikeGeliked door 1 persoon
8 maart 2017 bij 17:35
Oei dat is jammer dat het weer niet zo goed is. Dat ze maar voorzichtig zijn!
LikeLike
8 maart 2017 bij 22:52
Ik herken je angst voor blessures. Ik mag straks voor de eerste keer meedoen aan de Nijmeegse vierdaagse en ben als de dood dat er voor die tijd iets gebeurd…
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 11:28
Veel succes voor de Nijmeegse vierdaagse! Een flinke uitdaging!
LikeGeliked door 1 persoon
10 maart 2017 bij 13:19
Sneeuw is absoluut niet aan mij besteed, carnaval ook niet (meer). Tjee, wat ben ik een saaie huismus! 😛
Ik wens je heel veel succes bij het trainen voor de marathon. En ik juich je doel, lopen voor kanker, absoluut toe. Dankzij het KWF ben ik er ook nog, want zij financierden mijn levensreddende behandeling. Heel veel sterkte voor je moeder, ik hoop dat zij er weer bovenop komt.
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 11:28
Dank voor het wensen van succes en toejuichen van mijn doel! Fijn dat jij er bovenop bent gekomen; hetzelfde hoop ik inderdaad voor mijn mama!
LikeLike
11 maart 2017 bij 15:27
Wauw! Ik ben eerder een zon-en-zomer type wat vakanties betreft, maar die heerlijk frisse en gezonde lucht en de prachtige uitzichten doen het toch kriebelen om eens een wintervakantie te boeken!
LikeGeliked door 1 persoon
16 maart 2017 bij 11:26
Kan het je aanraden!
LikeLike